Юридична фірма          ЮРРЕСУРС

      Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

     З метою більш ефективної розробки та впровадження програм, які передбачають низку заходів, спрямованих на підтримку миру в Україні та світі, на нашому сайті проводиться опитування з найбільш важливих та гострих питань тематики. Сподіваємося, що Вам не байдужі питання миру та спокою в суспільстві. Дякуємо за участь!

poll_process(6); ?>

УКРАЇНСЬКА РАДА МИРУ
Запорізький обласний комітет захисту миру

69006, Україна, м. Запоріжжя, пр-т Леніна, б. 193, тел. 8 (061)236-87-75

     Запорізький обласний комітет захисту миру (ЗОКЗМ) – миротворча благодійна громадська організація, що на засадах самоврядування, рівноправності, добровільності об’єднує її членів, та діє за принципами гуманізму, законності і гласності, на підставі Конституції та законів України, власного Статуту, Статуту ООН, Декларації прав людини та міжнародних договорів.
Головною метою ЗОКЗМ є об’єднання зусиль громадськості у справі захисту та зміцнення миру і злагоди в Україні та за її межами.
Основні завдання ЗОКЗМ:
- розроблення та впровадження миротворчих програм;
- протидія пропагуванню війни та спробам національно-територіального розмежування;
- допомога та сприяння мирному і справедливому розв’язанні конфліктів (внутрішніх, міжнаціональних, етнічних, релігійних, соціальних, політичних, екологічних тощо) з метою пошуку загальноприйнятних компромісів;
- участь у розвитку різноманітних форм народної демократії;
- благодійна та спонсорська діяльність, допомога малозахищеним верствам населення та організаціям;
- проведення соціологічних опитувань та вивчення громадської думки з питань захисту миру;
- аналіз ситуації щодо зовнішньої політики держави та її участі у воєнних діях.

     Реалізуючи статутні цілі щодо здійснення благодійної та спонсорської діяльності ТОВ “Юрресурс” уклало з Запорізьким обласним комітетом захисту миру Договір про спільну діяльність. Згідно до умов цього договору ТОВ “Юрресурс” надає допомогу у реалізації завдань, які стоять перед ЗОКЗМ, здійснює спонсорську фінансову підтримку проектів, а також правове забезпечення.


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2023