Юридична  фірма    ЮРРЕСУРС

Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

Юридичні консультації
Для отримання відповіді на запитання, заповніть форму запиту>>>

@Консультації@
Юридичні консультації
01.06.2012 ( 11:20)
Людмила, м.Дунаівці
Запитання:
З 21.11.1983 р. по 28.12.2010 р., я працювала в м.Дунаївці у Хмельницькій філіі ВАТ "Укртелеком", попала під скорочення. З 1983 р. по 2005 р., працювала телефоністкою міжміського звязку Маю право на пільгову пенсію з виходом в 50 років. При поданні документів в Пенсійний в мене потребували Довідку про атестацію...
20.03.2012 ( 14:32)
Євген, м.Київ
Запитання:
Як здійснюється державне управління авторськими правами?

Відповідь:
Шановний Євген,
відповідно до п. 5 ст. 47 Закону України «Про авторське право і суміжні права» суб'єкти авторського права і (або) суміжних прав можуть також доручати управління своїми майновими правами на колективній основі відповідним державним організаціям, установчі документи яких передбачають здійснення таких функцій.
...
04.03.2012 ( 11:22)
Юрій, м.Київ
Запитання:
При придбанні нового автомобіля з салону при його реєстрації в МРЕВ мені запропоновано сплатити внесок до Пенсійного фонду в розмірі 3% від вартості. Від якої вартості? З ПДВ чи без? Чи є якісь пільги по сплаті цього податку. Сам я - ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії та...
16.12.2011 ( 15:03)
Олена, м.Черкаси
Запитання:
Чи можна притягнути до відповідальності приватного юриста, який взяв гроші за роботу і не виконав її. письмовий договір відсутній. домовлялися і передавали кошти в присутності свідка.
Дякую.

Відповідь:
Шановна Олена,
Ви маєте законне право звернутися до суду з позовними вимогами до відповідача але без документів підтверджуючих Ваши правовідносини з відповідачем виграти...
20.11.2011 ( 14:02)
Володимир, м.Івано-Франківськ
Запитання:
Доброго дня.
Чи має право університет не виплачувати нараховану стипендію і на підставі чого?
З 04.10.2010р. я зарахований на денну (бюджетну)форму навчання в магістратуру за спеціальністю 8.150101 “Державна служба”. (Постанова КМУ від 29 липня 2009р. №789)
З 01.11 по 13.11.10р. і з 26.11 по 09.12.10р. знаходився на лікуванні в міській...
16.11.2011 ( 14:14)
Юрій, м.Тернопіль
Запитання:
Доброго дня, скажіть будь-ласка, як можна приватному підприємству (та або субєкуту підприємницької діяльності фізичній особі) зареєструвати право власності на металевий вагончик, який був зварений власними силами із попередньо закупленого металу (на закупку металу є відповідні квитанції). Наперед дякую за швидку та змістовну відповідь!

Відповідь:
Шановний Юрій,
реєстрація права власності в...
10.11.2011 ( 11:00)
Валентина, м.Словянськ
Запитання:'
Добрий день! В нашому будинку створено ОСББ, але я не є його членом. Сплачую квартплату.Питання таке. Чи обов\"язково створювати резервний і ремонтний фонди і чи повинні не члени УСББ вносити плату в ці фонди? Наскільки я знвю, в нашому будинку таких фондів немає. Яка періодичність звітності правління УСББ і...
20.09.2011 (11:59)
Світлана, м.Вінниця
Запитання:
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи може державний службовець здавати нежитлове приміщення в оренду, будучи власником цього приміщення?

Відповідь:
Шановна Світлана,
діючим законодавством не заборонено надання в оренду нежитлових приміщень їх власниками в тому числі якщо вони є державними службовцями.
/адміністратор ЮРРЕСУРС/
Автор: admin
15.09.2011 ( 13:40)
Ірина, м.Київ
Запитання:
Доброго дня! Моя подруга після народження дитини стала інвалідом ( має цукровий діабет ). Її чоловік рік тому без пояснень пішов від сім\'ї, обіцяючи повернутися \"як тільки зрозуміє, ЩО йому дійсно потрібно від життя\". Існує інформація, що на сьогодні в нього інша жінка, на даний момент вже вагітна. Моя...
Пошук по запитанням:
<< < 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 > >>
показати всі відповіді


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2012