Юридична  фірма    ЮРРЕСУРС

Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

Юридичні консультації
Для отримання відповіді на запитання, заповніть форму запиту>>>

@Консультації@
Повна відповідь
04.03.2012 (11:22)
Юрій, м.Київ
Запитання:
При придбанні нового автомобіля з салону при його реєстрації в МРЕВ мені запропоновано сплатити внесок до Пенсійного фонду в розмірі 3% від вартості. Від якої вартості? З ПДВ чи без? Чи є якісь пільги по сплаті цього податку. Сам я - ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії та пенсіонер з майже 12-річним стажем. Машину здобуваю для себе, бо дітей та інших спадкоємців не маю.

Відповідь:
Шановний Юрій,
відповідно до Постанови від 7 вересня 1998 р. N 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів" Державна реєстрація транспортних засобів проводиться за умови сплати їх власниками передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів), а також внесення в установленому порядку платежів за проведення огляду транспортних засобів, державну реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку, відшкодування вартості бланків реєстраційних документів та номерних знаків.
Президент України доручив уряду розробити нові правила реєстрації автомобілів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на розширеному засіданні Кабінету Міністрів у середу.
Янукович зазначив, що на сьогоднішній день процедура реєстрації транспортних засобів обходиться громадянам дуже дорого і може тривати кілька днів, «у той час як у європейських країнах вона проходить за лічені хвилини». «Безглуздо ставити автомобіль на реєстрацію за місцем проживання його власника. Безпідставно знімати автомобіль з реєстрації тільки для того, щоб новий власник знову зареєстрував автомобіль», - вважає Глава держави.
Президент пропонує значно спростити і здешевити процедури реєстрації автомобіля. Крім того, він виступає за те, щоб при купівлі автомобіля з покупця не стягувався збір у Пенсійний фонд. Для наповнення Пенсійного фонду існують інші джерела, додав Янукович.
Глава держави доручив уряду створити єдину базу реєстрації автомобілів, а також заявив, що процедура реєстрації автомобіля повинна бути значно дешевша і займати не більше години.
/администратор ЮРРЕСУРС/
Автор: admin
Пошук по запитанням:
<<< повернутись до всіх відповідей


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2012