Юридична  фірма    ЮРРЕСУРС

Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

Юридичні консультації
Для отримання відповіді на запитання, заповніть форму запиту>>>

@Консультації@
Юридичні консультації
07.02.2010 ( 09:44)
Мирослав, м.Чернівці
Запитання:
Доброго дня! Дякую за відповідь. Ви написали,що я маю право на 70 відсотків земельної ділянки,а в Земельному Кодексі України згідно статті 89 я маю право на половину ділянки. Будь ласка роз’ясніть. Я не зрозумів.

Відповідь:
Шановний Мирослав,
Перехід права на земельну ділянку у разі набуття права на жилий будинок, будівлю або...
06.02.2010 ( 14:45)
Мирослав, м.Чернівці
Запитання:
Доброго дня! Я продав 30 відсотків свого будинку який розташований на 0,06га неприватизованої земельної ділянки. Тепер ми з новим сусідом хочемо приватизувати цю земельну ділянку. На який відсоток цієї ділянки я маю право?
На 70 відсотків, чи тільки на 50 відсотків?
Дякую.

Відповідь:
Шановний Мирослав,
Ви маєте право на приватизацію 70 % земельної...
28.12.2009 ( 12:27)
Костянтин, м. Київ
Запитання:
Згідно нового закону про "Про засади запобігання та протидії корупції\" від 11.06.2009 № 1506-VI Чи має право працівник органів внутрішніх справ входити до числа засновників громадської організації (не прибуткової) в галузі фізкультури і спорту. Чи має він право у вільний від праці час працювати інструктором із оздоровчої...
14.12.2009 ( 10:30)
Вікторія, смт.Широке, Дніпропетровська область
Запитання:
Чи має право керівник бюджетної установи, яка не є структурним підрозділом райдержалїдміністрації, виконувати обов'язки начальника відділу освіти райдержадміністрації на час його відпустки і підписувати фінансові докумети двох установ.

Відповідь:
Шановна Вікторія,
Згідно ст. 16 ЗУ «Про державну службу» державний службовець не має права вчиняти дії, передбачені статтями 1 і 5...
12.10.2009 ( 15:37)
Тетяна, м.Київ
Запитання:
Які заходи можливо та необхідно вжити аби недопустити продажу квартири аферистами якщо власник неадекватний але документи про це відсутні.

Відповідь:
Шановна Тетяна,
Для вжиття заходів потрібно звернутися до опікунської ради виконавчого комітету району за місцем проживання недієздатної особи, а також повідомити правоохоронні органи про відомі Вам факти порушення закону або...
03.10.2009 ( 09:12)
Кирило, м.Житомир
Запитання:
Скажіть будь ласка,чи маю я право(пільги) на безкоштовне навчання в
вищому навчальному закладі(магістратурі),враховуючи те,що мати померла в 1999
році,а батько інвалід 2 групи,виплачує аліменти;опікуном є бабуся, на даний
момент мені 20 років.

Відповідь:
Шановний Кирило,
Нажаль діючим законодавством України не передбачено пільгових умов на навчання у ВНЗ для повнолітніх дієздатних громадян. Пільги передбачені...
09.09.2009 ( 16:50)
Ольга, м.Одеса
Запитання:
Чи обовязково на приватному підприємстві мати колективний договір?

Відповідь:
Шановна Ольга,
Норми трудового законодавства України передбачають укладення колективного договору незалежно від форм власності і господарювання.
Стаття 11 Кодексу законів про працю України визначає сферу укладення колективних договорів «… Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і...
01.09.2009 ( 10:39)
Сергій, м.Львів
Запитання:
Минулоріч виступив поручителем у свого знайомого, який після сплати першого внеску виїхав за кордон і місце його перебування не відоме.Банк подав позов до суду про солідарне погашення боргу. Проте, як з"ясувалося зараз боржник пред"явив банку (як мені стало відомо) фальшиву довідку про доходи. Я звернувся з заявою в...
28.08.2009 ( 12:44)
Анна, м.Запоріжжя
Запитання:
Добрий день! Скажіть, будь-ласка, якщо мене взяли на роботу тимчасово на місце особи, яка у декретній відпустці і я завагітніла, чи можуть мене звільнити? Дякую.

Відповідь:
Шановна Анна,
Відповідно до ст.184 КЗпПУ "... Не допускається звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, одиноких...
Пошук по запитанням:
<< < 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 > >>
показати всі відповіді


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2012