Юридична  фірма    ЮРРЕСУРС

Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

Юридичні консультації
Для отримання відповіді на запитання, заповніть форму запиту>>>

@Консультації@
Юридичні консультації
20.10.2010 ( 16:55)
Олександр, Україна
Запитання:
Доброго дня, я солдат віськової служби за контрактом Повіртяних Сил ЗСУ, чи маю я право на додаткову оплачувану відпустку у зв\'язку з сесією у вищому педагогічному навчальному закладі і в яких документах можна про це детально дізнатися?

Відповідь:
Шановний Олександр,
згідно ст.15 Закону „Про відпустки”, що регламентують надання відпусток в зв’язку...
17.10.2010 ( 16:27)
Оксана, м. Запоріжжя
Запитання:
Добрий день!Чи може державний службовець, який знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку приймати участь у роботі дільничої виборчої комісії (на платній основі)? Дуже дякую за відповідь.

Шановна Оксана,
згідно зі статтею 179 КЗпП та статтею 18 Закону № 504 за бажанням матері дитини...
01.10.2010 ( 03:38)
Володимир, м. Вінниця
Запитання:
Доброго всім дня! Я працюю вихователем в спеціальній школі-інтернаті для дітей з розумовими вадами. Підкажіть будь ласка чи повинні мої вихованці щоранку прибирати в своїх спальних кімнатах (мити підлогу,витирати пил), чи це повинна робити техпрацівниця?
Дуже Вас прошу допоможіть розібратися в цій ситуації.
З повагою Володимир!

Відповідь:
Шановний Володимир,
відповідно...
03.08.2010 ( 20:05)
Veronika, г.Актау, Казахстан
Вопрос: Здравствуйте! Я гражданка Украины. В 15 лет ( год назад) я с мамой и сестрой приехала из Украины в Казахстан на ПМЖ. сейчас мне исполнилось 16 лет, полгода в посольстве украины в астане мне делали паспорт, сейчас я его получила, и теперь по идее мне надо делать...
27.05.2010 ( 16:45)
Микола, м. Сміла
Запитання:
Чи надається податкова соціальна пільга при внутрішньому сумісництві, як треба самостійно обирати місце застосування ПСП, оподатковується сукупний дохід і якщо він більше 1204 грн., ПСП відсутня? Як роуміти, що користуватися податковою соціальною пільгою працівник має лише за одним місцем роботи.

Відповідь:
Шановний Микола,
Ви маєте право самостійно обрати ПСП,...
25.05.2010 ( 11:30)
Андрій, м. Житомир
Запитання:
Добрий день! Дайте, будь-ласка відповідь на наступне запитання: ЧИ Є ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКОГОГО ТА ІНШИХ ПРАВ РОЗМІЩЕННЯ ГІПЕРПОСИЛАНЬ НА РЕСУРСИ, ЗОКРЕМА І НА ФАЙЛООБМІННИХ СИСТЕМАХ?
Дякую за відповідь

Відповідь:
Шановний Андрій,
Відповідно до діючого законодавства та ратифікованого ВРУ міжнародного законодавства в сфері захисту прав інтелектуальної власності забороняється будь-яке використання чи/або розповсюдження...
20.05.2010 ( 15:52)
Іван, м. Київ
Запитання:
Скажіть, чи має право засуджений спати у свій вільний час, передбачений розпорядком дня, якщо у нього і так є право на восьмигодинний безперервний сон?

Відповідь:
Шановний Іван,
Відповідно до ч. 2 ст. 129 Кримінально-виконавчого кодексу України засуджені мають право розпоряджатися вільним часом на власний розсуд, виключаючи виконання тих видів діяльності,...
13.05.2010 ( 15:35)
Олександр, м. Львів
Запитання:
Добрий день!хочу іхати літом відпочивати разом зі своім 5-річним сином, але колишня дружина категорично проти, як поступити?

Відповідь:
Шановний Олександр,
Якщо батька дитини не позбавлено батьківських прав він має право приймати участь у вихованні своєї дитини. Лише судом можуть бути встановлені певні обмеження щодо виховання та спілкування з дитиною....
23.03.2010 ( 15:50)
Федор, м.Канев
Запитання:
Я працював в організації 5 років отримав відомчу квартиру у 2006 році і в цей рік пішов на пенсію. У грудні 2009 року - звільнено в звязку з скороченням штатів. Ліквідатор 2-ї категорії на ЧАЕС. В даний момент дочка, яка працює в цій організації, проживає з нами в даній...
Пошук по запитанням:
<< < 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 > >>
показати всі відповіді


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2012