Юридична  фірма    ЮРРЕСУРС

Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

Юридичні консультації
Для отримання відповіді на запитання, заповніть форму запиту>>>

@Консультації@
Юридичні консультації
18.11.2010 ( 16:15)
Тарас, м.Бурштин
Запитання:
Маю до вас таке запитання. Моя бабуся померла 6 років тому. ЇЇ будинок не був приватизований, але земельна ділянка на якій він стояв приватизована. В неї четверо дітей. До минулого року в цьому будинку була прописана моя тітка. зараз ніхто не прописаний. Заповіту бабуся не залишала. за оформленням спадщини...
15.11.2010 ( 13:13)
Валентина, м.Синельниково
Запитання:
В літній кухні встановила підвісну пластикову стелю, після чого висота кухні стала 2 м 16 см, обєм кухні 30 куб. метрів. Приїхала газова служба і припинила подачу газу , мотивуючи тим, що порушені техумови. Чи дозволяється встановлювати газове опалення в літній кухні при висоті 216 см?

Відповідь:
Шановна Валентина,
відповідно до...
13.11.2010 ( 14:01)
Наталія, м.Київ
Запитання:
Доброго дня!
З 2005р. моя мати пенсіонерка. Працювала вона на арматурному заводі в кузні нагрівальницею металу 15 років. Вийшла на пенсію в 47 років, так як мала гарячий стаж роботи і 1 ступінь шкідливості. На даний момент вона продовжує працювати, так як на 780 гривень пенсії не проживеш.
Чому в неї...
07.11.2010 ( 14:10)
Володимир, м.Харків
Запитання:
Ми з дружиною пенсіонери. Наш син має свою сім\'ю і проживає окремо але зареєстований у нашому домі і є його співласником (1/3 частина). Він безробітний і винен банку біля 10000 грн. Банк вимагає повернення боргу і погрожує передати справу до суду. Питання. Якщо банк виграє суд у нас з...
06.11.2010 ( 10:08)
Яна, м.Полтава
Запитання:
Доброго дня! Я минулого року закінчила ВНЗ,до сьгодні ніде не працювала.Цього місяця стала на облік до центру зайнятості.З якого моменту я маю право на отримання допомоги по безробіттю?

Відповідь:
Шановна Яна,
відповідно до ч. 3 ст. 22 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" допомога по безробіттю виплачується...
05.11.2010 ( 10:12)
Вячеслав, м.Київ
Запитання:
Доброго Всім дня! Працюю в школі вчителем фізкультури. Постійно виникає питання з ремонтом спортивної зали. Скажіть будь ласка хто повинен здійснювати ремонт я чи хтось інший?
Дякую за відповідь.

Відповідь:
Шановний Вячеслав,
функціональні обов'язкі вчителя фізкультури не включають обов'язку здійснення поточного ремонту спортивної зали. Відповідно до діючого законодавства відповідальність за здійснення поточного...
26.10.2010 ( 12:11)
Василь, м.Сокаль
Запитання:
Доброго дня!Я маю сина 6 років.Вчора отримав заключення про інвалідність сина з областної лікарні.Хочу оформити догляд за дитиною інвалідом на себе,але я являюсь фізичною особою підприемцем але доходу майже немае.Дружина працюе на двох роботах.Чи дозволяеться мені оформити догляд на себе і отримувати соц допомогу як доглядальник?

Відповідь:
Шановний Василь,
Ви маєте...
25.10.2010 ( 12:03)
Василь, м.Сокаль
Запитання:
Доброго дня!Я з 2007 року рахуюсь ФОП,займався допоміжною діяльністю в сфері страхування.З кінця 2008 не здавав квартальні і річні звіти і не платив податок.В звязку з складними сімейними обставинами які як полегшуючі надати не зможу.Хочу закрити підприемницьку діяльність але боюсь навіть проходити біля податкової.Ніяких листів і дзвінків із податкової...
23.10.2010 ( 10:00)
Ольга, м.Тячів
Запитання:
Добрий день! у мене таке запитання \" зберігається посада та місце роботи за людиною, якщо вона знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 6 років\" нормативно - правова база по цьому питанню.
Дякую.

Відповідь:
Шановна Ольга,
відповідно до ст. 181 Кодексу законів про працю України відпустка для догляду за дитиною до...
Пошук по запитанням:
<< < 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 > >>
показати всі відповіді


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2012