Юридична  фірма    ЮРРЕСУРС

Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

Юридичні консультації
Для отримання відповіді на запитання, заповніть форму запиту>>>

@Консультації@
Юридичні консультації
10.09.2011 ( 11:57)
Віталій, м.Київ
Запитання:
Чи може державний службовець суміщати навчання в аспірантурі та роботу аистеном в ВНЗ на 0,5 ставки, що передбачає суміщення за часом роботи?
Яким нормативно-правовим актом визначається кількість годин для ставки асистента?

Відповідь:
Шановний Віталій
діюче законодавство не містить обмежень для державного службовця за сумісництвом займатись науковою, викладацькою, творчою діяльністю, а також медичною...
07.09.2011 ( 15:56)
Оксана, м.Львів
Запитання:
Добрий день! В мене така ситуація,коли народилася моя донька,я її записала на своє призвіще,та в графі відомості про батька,є запис зі слів матері,тобто я офіційно є мати-одиночка,про батька відомостей ніяких.Але тепер батько хоче визнати дитину,що для цього потрібно зробити,щоб офіційно в свідоцтві про народження було вказано хто батько дитини.

Відповідь:
Шановна...
01.09.2011 ( 11:55)
Дмитро, м.Бориспіль
Запитання:
Чи можуть співробітники лінійного управління внутрішніх справ робити обшук службового вантажного автомобіля,на виїзді з режимноі зони аеропорту? Які законні підстави для такого обшуку мають бути і в якому порядку він повинен проводитися?

Відповідь:
Шановний Дмитро,
співробітники правоохоронних органів мають право проводити тількі огляд якщо є повідомлення чи заява про скоєння злочину....
25.08.2011 (14:37)
Василь, м.Сміла
Запитання:
Якими пільгами користуеться приватний підприемець, якщо він являеться пенсіонером МВС?

Відповідь:
Шановний Василь,
діючим законодавством не передбачено пільг при здійсненні підприємницької діяльності для приватного підприємця який є пенсіонером МВС.
/адміністратор ЮРРЕСУРС/
Автор: admin
18.08.2011 (15:53)
Яна, м.Харків
Запитання:
Через земельну ділянку прокладено газову трубу без згоди власника.чи має право власник цієї ділянки вимагати оплати за проведення цієї труби через його ділянку?

Відповідь:
Шановна Яна,
так, прокладення газових комунікацій у обов'язковому порядку повинно узгоджуватися з власником земельної ділянки.
/адміністратор ЮРРЕСУРС/
Автор: admin
27.07.2011 ( 14:51)
Олександр, м.Волочиськ
Запитання:
Купили будинок 10 років назад.Цього року,при здійсненні планової перевірки службою РЕМ була виявлена позаоблікова розетка,про існування якої ніхто не мав уявлення.Було складено акт,але факту кражі електроенергії не було.НА засіданні керівництва РЕМ було вирішено накласти адмінштраф у розмірі 2500грн.Оскільки у будинку проживає пенсіонерка,з мінімальним розміром пенсії,було вирішено,що оплата штрафу буде...
20.07.2011 ( 12:50)
Анна, м.Малин
Запитання:
Доброго дня! Дайте, будь ласка, пораду. Пара похилого віку поїхала в санаторій в Крим підлікуватись. Але вийшло так, що жінці стало погано, визивали швидку допомогу і через день перебування в цьому санаторіїї вони поїхали додому. І на даний час жінка в лікарні. В якому розмірі повинна повернути Київська турфірма,...
16.07.2011 ( 09:48)
Тетяна, м.Черкаси
Запитання:
Доброго ранку, шановні Юристи!
Підкажіть, будь-ласка, на яких підставах або керуючись яким положенням (законом, нормативним актом) працівник ЖЕКу вирішує як саме видати довідку про склад сім\"ї? Ситуація наступна: в квартирі прописано троє осіб, рахунки особові, на підставі рішення суду, було розділено, я і мама - на одному, тато - на...
05.07.2011 ( 11:25)
Олена, м.Рівне
Запитання:
Доброго дня. Працюю у ВНЗ із 2004 року,з 2007 - на посаді старшого викладача. У звязуку із скороченням штатів керівник змушує написати заяву про переведення на декретне місце. Які мої права у даній ситуації? Чи зможу я піти у декретну відпустку і на яких умовах?

Відповідь:
Шановна Олена,
відповідно до ст.32...
Пошук по запитанням:
<< < 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 > >>
показати всі відповіді


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2012