Юридична  фірма    ЮРРЕСУРС

Юридична підтримка підприємств, організацій і фізичних осіб

ukr eng

Юридичні консультації
Для отримання відповіді на запитання, заповніть форму запиту>>>

@Консультації@
Юридичні консультації
28.11.2008 ( 12:48)
Sayan, м.Львів
Запитання:
Чи можливо уникнути плати за збереження на митному складі гуманітарного автомобіля для інваліда?Хто повинен платити,адже автомобіль є власністю СОБЕЗу? Згідно наказу ДМСУ № 821 від 29.07.2008 р.(чинний з 01.09.2008р.) плата за зберігання на митному складі автомобіля складає 10 євро після десятого дня зберігання.

Відповідь:
Шановний Sayan!
«Порядок справляння плати за...
25.11.2008 ( 13:16)
Ольга, м.Луцьк
Запитання:
Добрий день. Я хочу вийти заміж за громадянина Єгипту. Що для цього потрібно (документи, куди звертатись), де краще це робити, в Украіні, чи Єгипті?
Дякую.

Відповідь:
Шановна Ольга!
Відповідно до "Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні":
Жінка та чоловік, які бажають зареєструвати шлюб, подають письмову заяву про реєстрацію шлюбу...
07.11.2008 ( 16:28)
Оксана, м.Житомир
Запитання:
Згідно рішення суду в 1996р. присуджені аліменти на одну дитину в розмірі 1/4 всіх видів заробітку.Чоловік аліментів не сплачував,в 2001р.поїхав працювати за кордон,з 2002року легалізувався та працював в Португалії.Дитині не допомогав,алимети перераховувала його мати в розмірі 50,00 гривень.У держ.виконавця неможливо дізнатись як на мою користь нраховувались аліменти и яка...
06.11.2008 ( 10:26)
Наталія, м.Козятин
Запитання:
Я маю 2-х дітей віком 8 та 11 років. Подала заяву про стягнення аліментів. Рішенням суду встановлено стігнення у розмірі 40 % від усіх видів доходу. Батько моїх дітей священник. Також має додатковий заробіток (неофіційно таксує). Так як церква відділена від Держави, мінімальна зарплата не регулюється законодавчими актами....
23.10.2008 ( 17:06)
Вадим, м.Одесса
Запитання:
Я вiдповiдач у справi щодо вiдшкодування матерiальноi шкоди по ДТП. Позивач вказав вiдповiдачем не тiльки мене (я керую по довiреностi) а й власника машини (вiн був вiдсутнiй при ДТП). Чи можливо визнати вiдповiдачем тiльки мене i як це зробити?

Відповідь:
Шановний Вадим!
Відповідно до ч. 2 ст.1187 Цивільного...
07.10.2008 ( 16:45)
Олександр, м. Київ
Запитання:
Як мені оформити право власності на квартиру, якщо підприємство передає її без проблем, але квартира передана по акту підприємству від забудовників у 2002-му році, та до цього часу не оформлена у у БТІ. раніше у ній проживала людина на підставі ордеру, виданого виконкомом, потім він помер.Квартира неприватизована....
30.05.2008 ( 14:09)
Анатолій, Україна
Запитання:
Доброго дня! Скажіть будласка, я працюю водієм у державній структурі, чи можу я, ще по суміснецтву заміщати електрика.
Дякую за відповідь!

Відповідь:
Шановний Анатолій!
Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо...
14.05.2008 ( 11:57)
Юлія, м. Бровари
Запитання:
Добрий день! Наші сусіди впевнені, що ми вкрали в них землю, тоді коли ми навіть не знаємо коли це сталося. Останній раз ставився забор 20 років назад, ними ж. Але, як вони кажуть це сталося ще до цього! Коли ми приватизували ділянку, складом комісії, їм було доведено, що...
26.04.2008 ( 15:34)
Олександр м.Кременчук
Запитання:
З 2007 року я пенсіонер МВС. Нарахована пенсія складала 864 грн., плюс допомога на неповнолітню дитину всього 1087 грн. При перерахунку пенсій в 04.2008 році сума зменшилася на 10 грн. В Пенсійному фонді МВС пояснюють це тим, що при нарахуванні пенсій по новому відмінено (згідно розпорядження Президента України)100%...
Пошук по запитанням:
<< < 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 > >>
показати всі відповіді


© ТОВ "ЮРРЕСУРС" 2005-2012